קייטרינג בטבע

קייטרינג בטבע

קייטרינג בטבע

אחד מהטרנדים בשנים האחרונות זה לא לעשות אירועים כמו חתונה באולמות סטנדרטים ואפילו לא בגני אירועים, אלה בטבע. הכוונה טבע היא שלוקחים מקום חיצוני, זה יכול להיות במושבים שונים או בחצרות גדולות ופשוט לעשות שם את האירוע. מביאים קייטרינג, עושים עיצובים מיוחדים, מביאים שירותים ניידים ויש לכם אירוע מיוחד ומעניין שידברו עליו הרבה אחרי שהחתונה תסתיים.

יתרונות לאירועי בטבע ודברים שיש לקחת בחשבון:

קייטרינג: אחד הדברים הטובים שעושים אירוע בטבע, זה שאתם יכולים להחליט איזה סגנון אוכל יהיה וכמה. קייטרינג בטבע זאת גם המומחיות של חברת באפלו אסאדו קייטרינג שעושים קייטרינג בשרי ברמה שלא הכרתם. האיכות והטריות וצורת ההגשה של הבשר היא מקצועית הצוות מנוסה ואחראי.

מוזיקה: כשאתם במקום מבודד בטבע האפשרות להפעיל מוזיקה עד השעות הקטנות של הערב היא פלוס ענקי. האפשרות שאורחים שלא מעוניינים להיות בקרבת הרמקולים, אלה לשבת בפינות רחוקות, גם כן פלוס גדול. אפשר בנוסף כמובן להזמין להקה או זמר ולעשות עוד יותר שמח.

לחות: בקיץ יש באזורי המרכז לרוב לחות מעיקה ולכן חשוב לספק באירוע מאווררים גדולים ופינות קרות יותר לאנשים שפשוט החום הרב משפיע עליהם. אפשר כמובן לחלק במהלך הערב קרטיבים לרוקדים לקרר קצת ותת אווירה נעימה.

מעופפים למיניהן: באזורי טבע יש חרקים קטנים ומעופפים שנמשכים לאור. יש לוודא שאתם עושים ריסוס לפני האירוע באזור שבו נמצאים האורחים והאוכל וכן לשים דברים אשר ימנעו מהחרקים להפריע לאורחים בצורה בלתי נסבלת. יש לציין שאין פתרון הרמטי לדבר אבל זה חלק מהאווירה, פשוט רק להקטין את כמות החרקים בשיטות שונות.

לסיכום:

קייטרינג בטבע זאת חוויה ואפשרות מעניינת לאירוע. באפלו אסאדו קייטרינג יעשו לכם אירוע בשרי מדרגה ראשונה ואפשר לבקר באתר שלהם, לראות המלצות, תמונות וליצור קשר עוד היום.

קידום אורגני לעסקים בניית אתרים
להצעת מחיר אטקטיבית
השאירו פרטים
    Mail
    Call